Apie mus

Kas mes esame?

 Sveiki atvykę į Adore Boutique. Nuo pat pradžių mes domėjomės prekės ženklais, iš kurių atradome geriausią variantą Jums, kokybės bei kainos santykiu. Adore Boutique atrado madingiausius drabužius, aksesuarus atitinkančius visus lūkesčius, prekių ženklai derinami su aukščiausios klasės dizaineriais ir naujomis, nepriklausomomis etiketėmis.

Mada internetu

 Mes didžiuojamės galėdami internete pristatyti išskirtinio dizaino drabužius bei aksesuarus skirtus moterims, kiekvienai progai. Platus ir su dideliu kruopštumu atrinktas prekių asortimentas: megztiniai, tunikos, palaidinės, suknelės, marškiniai, švarkeliai, kelnės, leginsai (timpos, tamprės), džinsai, laisvalaikio (sportinė) apranga, rankinės bei kiti moteriški aksesuarai.

Pažiūrėkite, kas naujo mūsų stilingų drabužiu bei aksesuarų internetinėje parduotuvėje.

Apsipirkimas internete saugus ir paprastas

 Norime pasiekti geriausio rezultato ir aukščiausio aptarnavimo lygio, visus drabužius ir aksesuarus, kuriuos matote pas mus internetinėje parduotuvėje adoreboutique.lt, mes laikome įsigiję pas save sandėlyje - Lietuvoje, todėl užsakytos prekės jau tą pačią dieną yra paruošiamos išsiuntimui, o pristatomos Lietuvoje dažniausiai per 1- 3darbo dienas (priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo). Toks pasirinktas prekybos būdas reikalauja didelių investicijų, bet mums svarbiausia yra Jūsų teigiami atsiliepimai, todėl mes sieksime, kad nupirkti drabužiai ir aksesuarai mūsų internetinėje parduotuvėje keltu Jums tik teigiamas emocijas ir prisiminimus. Mūsų tikslas yra geri atsiliepimai ir Jūsų pasitenkinimas.